Darmowa dostawa od 99,00 zł

VIANO

( ilość produktów: 1 )

Kuny i gryzonie mogą wyrządzić wiele szkód w aucie. Viano odstraszacz pozwoli Ci uporać się z problemem przegryzionych kabli czy wygryzionej karoserii w aucie. Odstraszacze na kuny uniemożliwiają zwierzętom dostanie się pod maskę samochodu - działają przy pomocy niesłyszalnych dla człowieka częstotliwości dźwiękowych. Pamiętaj - jeżeli zauważyłeś, że w Twoim samochodzie zagnieździła się kuna, to dopóki nie wyczyścisz dokładnie auta oraz nie zastosujesz odstraszacza, to będzie ona wracać tak często, jak to tylko możliwe!

--part--

Odstraszacz na kuny Viano

Kuny najczęściej szukają schronienia w nocy lub nad ranem. Ich ofiarą padają samochody, które są zaparkowane na otwartym terenie, pod gołym niebem. Zwykle gryzonie obierają sobie za cel auta, które parkują po zmroku. Maska jest wtedy ciepła i łatwiej się im ogrzać w silniku.
Kuny potrafią dokonać bardzo poważnych zniszczeń w samochodzie. Gryzą elementy silnika i uszkadzają przewody. Porządne umycie i naprawa auta może nie wystarczyć, jeżeli kuna upodobała sobie Twój parking. W takiej sytuacji przyda się odstraszacz kun Viano, który odstraszy zwierzę i skutecznie zniechęci je do wicia gniazda pod maską Twojego samochodu. Zanim jednak zainstalujesz i włączysz odstraszacz, to dokładnie umyj cały samochód - razem z jego komorą. Dobry sposobem jest oddanie swojego auta pod opiekę specjalistów, którzy mają doświadczenie w neutralizacji zapachów gryzoni. Jeżeli nie zadbasz o porządne umycie auta, gryzonie mogą wracać po swoim zapachu do Twojego samochodu!
Odstraszacze Viano na kuny to jeden ze skuteczniejszych sposobów, by pozbyć się niechcianych gości w aucie. Niektórzy próbują tego dokonać przy pomocy różnych detergentów, jednak nierzadko są one mało skuteczne. Inwestycja w odstraszacz kun Viano pozwoli Ci pozbyć się upartych zwierząt raz na zawsze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 135 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Bez zastrzeżeń
2024-04-16
Szybkość i jakość dostawy w jak najlepszym porządku..
pixel