Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Autoxscan RS820 - jak dokonać rejestracji i aktualizacji testera diagnostycznego

2017-11-16
Autoxscan RS820 - jak dokonać rejestracji i aktualizacji testera diagnostycznego

Jeśli chcesz sprawdzić czy są dostępne nowe aktualizacje Twojego testera diagnostycznego Autoxscan RS820 i robisz to pierwszy raz, należy najpierw dokonać rejestracji. Rejestracje przeprowadzisz poprzez program RS820 Updater który znajduje się na dołączonej płycie CD. Pamiętaj, aby tester diagnostyczny mógł zostać zarejestrowany lub aktualizowany musisz mieć dostęp do sieci.

1. Zainstaluj program RS820 Updater

RS820 Updater jest programem służącym do aktualizacji testera diagnostycznego. Znajduje się na dołączonej płycie CD. Zainstaluj go na swoim komputerze.

2. Utwórz swoje konto

Kolejnym krokiem jest otwarcie programu. Musisz utworzyć w nim konto. Kliknij przycisk "Zarejestruj"

3. Formularz rejestracyjny

Otworzy Ci się formularz rejestracyjny. Wypełnij wszystkie obowiązkowe pola z gwiazdką. Po wpisaniu prześlij formularz wybierając "Zarejestruj"

4. Zarejestruj swoje urządzenie

Zaloguj się do programu wprowadzając nazwę użytkownika oraz ustalone hasło. Kliknij na górze drugą zakładkę "Zarejestruj produkt". Wpisz tutaj numer seryjny oraz hasło urządzenia. Dane te znajdziesz na dołączonej etykiecie lub podłączając tester do zasilania, zakładka "Ustawienia", następnie "Dane".

Po wpisaniu danych naciśnij "Prześlij". W tym momencie wyświetli się okno potwierdzające pomyślną rejestrację.

5. Aktualizacja oprogramowania

Zamknij program RS820 Updater. Wyjmij kartę pamięci z wyłączonego urządzenia (dolny bok, z lewej strony). Podłącz kartę pamięci poprzez dołączony czytnik do portu USB. Gdy system Windows wykryje kartę włącz program RS820 Updater i zaloguj się do niego. Wejdz w moje aktualizacje. Po kilku sekundach pojawi się lista dostępnych aktualizacji oprogramowania. Kliknij przycisk "Aktualizuj". 

Uwaga. Proces aktualizacji może potrwać nawet kilka godzin. Program poinformuje Cię o zakończeniu procesu. W tym momencie możesz bezpiecznie odłączyć kartę sd z zasilania i włożyć do testera.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-07
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam.
2023-11-30
Błyskawiczna wysyłka. Wszystko super.POlecam.
pixel